שאלות ותשובות

לפניך שאלות ותשובות נפוצות אודות המזרן

המזרנים הייחודיים שפיתחנו, הנמצאים בתהליך הגשת הגנה בפטנט, הם “הצעקה האחרונה” בתחום השינה הנכונה והבריאה. פריצת דרך בכל נושא ההתאמה האישית של המזרן בבית לכל אדם ואדם, בהתאם להעדפותיו. כבר לא צריך להתפשר על דרגת קושי אחת בלבד!

במהלך החיים הגוף שלנו משתנה. אנו גדלים, משנים הרגלים, עוברים חוויות שונות, כמו: הריון ולידה, כאבי גב, לחצים בעבודה ובלימודים, השמנה, הרזיה ושינוי העדפות בחיים. שינויים אלה זקוקים למזרן שישתנה עמכם בהתאם.

לאחר אלפי שעות פיתוח בשיתוף מהנדסי שינה, ספורטאים, פיזיותרפיסטים ונסייני ביתא, אנו מביאים לך מזרן אחד, אשר יכול להפוך ל 6 דרגות נוחות המתאימות להעדפותיהם של 97% מהאוכלוסייה בכל שלב ושלב בחיים.

המזרן החדש שפיתחנו, מאפשר לך לשנות את דרגת הקושי, בדיוק בהתאם לצרכים שלך באופן עצמאית, בקלות , בפשטות ובכל זמן, בהתאם להעדפה ולתקופה בה אתה נמצא.

במהלך פיתוח המזרן, חשבנו על כל פרט ופרט, גובה המזרן אופטימלי – 24 ס”מ. הוספנו סיבים מקררים הנעימים למגע ומספקים תחושה של קרירות לשינה היגיינית ורעננה יותר.

במזרני Kangaroo אנו משתמשים בחומרים בלעדיים, המותאמים לאקלים הישראלי, לשמירה על האיכות והתמיכה לאורך שנים. Visco Air Water ומספק רכות מושלמת וספיגת לחצים, אך גם שומר על הבריאות שלנו.

בדקנו את כל סוגי תנוחות השינה הפופולריות, והתאמנו את המזרן עם אזורי נוחות לשינה מושלמת ומותאמת לגוף. בדקנו את המזרן על אנשים במגוון רחב של משקלים ומבני גוף על מנת לפתח את הנוסחה המושלמת למזרן מודולרי חדשני ואיכותי שיעניק שינה טובה, נעימה ובריאה.

ישנם מספר הבדלים משמעותיים:

1. מזרנים אחרים הנמכרים בשוק מגיעים בדרגת קושי אחת (או שתיים במזרן דו צדדי), ללא אפשרות לשינוי דרגות קושי ולהתאמת המזרן אליך. במזרן המודולרי של Kangaroo תוכלו לשנות את דרגות הקושי ולהתאים במדויק את המזרן לגופכם והעדפותיכם. פריצת הדרך הטכנולוגית הגיעה כעת לישראל ונמצאת בהישג ידך, אינכם חייבים עוד להתפשר על החלטות שלקחתם בעבר.

2. מזרנים אחרים תפורים באופן כזה שאינו מאפשר ללקוח לראות ולחוש בעצמו את החומרים המרכיבים את המזרן, ובכך לבחון את טיבם ואיכותם. יצרנים רבים מנצלים זאת על מנת לשים בתוך המזרן שכבות רבות של בדים לא ארוגים, על מנת להגדיל את נפחו וגובהו של המזרן, אך חומרים אלו אינם מהווים תמיכה בריאה ונכונה לגופנו. אנו מאמינים בשקיפות כלפי הלקוחות ומשתמשים בחומרים האיכותיים ביותר בעלי צפיפות חומר גבוהה במיוחד, ולכן שמחים לאפשר לכם לראות ולחוש את השכבות המודולריות של המזרן, בעזרת רוכסנים זעירים העוטפים כל שכבה ושכבה, אותם ניתן לפתוח ולסגור כל אימת שתחפצו בכך.

3. במזרנים אחרים, במידה ושכבה אחת נהרסת יש צורך להחליף את כל המזרן או לרכוש חדש. במזרן המודולרי קיימת אפשרות להחלפת שכבה אחת בלבד, ללא צורך בהחלפה יקרה של מזרן שלם.

4. המזרן המודולרי יכול לשמש גם כפיתרון אירוח – בעזרת שימוש ברוכסן התחתון במזרן ניתן לפתוח את המזרן לשני מזרנים נפרדים, ולהחזיר חזרה בקלות ובפשטות, בעת הצורך.

ניתן לכם נתון שיסביר לכם את הכל:
במדינת ישראל נמכרים כ – 650,000 מזרנים בשנה (מקצה לקצה). חצי מכמות המזרנים הנ”ל מוחלפים עקב דרגת קושי לא מתיאמה.
זאת אומרת, שהיו אנשים שהלכו לאולם התצוגה, הרגישו את המזרן ואפילו שכבו עליו מספר דקות, השקיעו את מיטב כספם במזרן – והינה הופיעו כאבים, או אי נוחות לאחד מהצדדים. מה אנחנו עושים? יש 2 אפשרויות : 1. מוצאים את עצמנו מתפשרים על דרגת הקושי הקיימת במזרן 2. הולכים שוב לחנות ועושים “טרייד” על המזרן “הישן” שלנו. מקבלים סכום זעום על המזרן ורוכשים מזרן חדש בשביל להחליף לדרגת קושי שונה.

זאת הסיבה שאנחנו נותנים לכם 60 לילות ניסיון אצלכם בבית!
בנוסף, אנחנו ממליצים להרגיש ולישון על כל דרגת קושי (מבין 6 האפשרויות) כשבוע וחצי, מה יעזור להרגיש בכמה דקות כל דרגת קושי? קחו את המזרן הביתה!

כמו כן, כאשר אתם הולכים לחנות או לאולם התצוגה, מתרחשים הדברים הבאים:

ברכישת המזרן באולמות התצוגה, הנכם מממנים בנוסף לעלות המזרן את עמלות איש המכירות ואת עלות שכירות אולם התצוגה.

איש המכירות מקבל תגמול בעבור המכירה שביצע ולכן ינסה למשוך אתכם למזרנים היקרים יותר ולסגור את העסקה גם אם המזרן פחות מתאים לצרכים שלכם.

אתם מנסים לבחור מזרן אחד מבין עשרות סוגי מזרנים באולם התצוגה ויוצאים מבולבלים! בבדיקה קצרה כזו קשה מאוד לקבל את התחושה וההרגשה הנוצרת מכל מזרן ומזרן. למעשה, אי אפשר לבדוק האם המזרן מתאים לצרכים שלכם, כאשר אתם שוכבים עליו דקות ספורות באולם התצוגה.

המזרן המודולרי החדש, פותר את בעיית בחירת רמת הקושי של המזרן, כיוון שהיא ניתנת להתאמה אישית בכל עת, על ידי כל אדם, בצורה קלה, פשוטה ומהירה.

המזרן מגיע עם אפשרות לבחירה בכל עת מבין 6 דרגות קושי שונות (מרך מאוד ועד קשה מאוד), המתאימות ל 97% מהאוכלוסייה בישראל, ע”פ מחקר שערכנו. ל3% הנותרים אנו מציעים את האפשרות לשדרוג אחת השכבות לרכה/קשה יותר לפי הצורך.

כמו כן, אנו מציעים 60 ימי התנסות על גבי המזרן, ללא התחייבות לכל מי שרוכש מהאתר.

מכירת מזרן מודולרי אינה משתלמת לחברות המזרנים מבחינה כלכלית, הן מעדיפות להמשיך ולמכור דרגת קושי אחת ולגרום לצרכנים להחליף את המזרן באופן תדיר.

המזרן שלנו מתאים ל97% מהאוכלוסייה, בגילאים שונים, לכל שלב בחיים ולהעדפות שונות. ל3% הנותרים אנו מציעים את האפשרות לשדרוג אחת השכבות לרכה/קשה יותר לפי הצורך.

במידה ויהיה בכך צורך, תוכלו להחליף כל שכבה פנימית של המזרן בנפרד או את הכיסוי החיצוני של המזרן בקלות ולחדש את המזרן שלכם בעלויות נמוכות.

התשובה היא חד משמעית : כן! יש קשר ישיר בין כאבי גב לדרגת הקושי במזרן.

נציג 3 מחקרים בינלאומיים שמוכיחים את הקשר בין דרגת הקושי במזרן לבין כאבי גב, כתפיים ופציעות נוספות. שינה איכותית ועמוקה תורמת לזרז את תהליך השיקום הטבעי של הגוף!
לקריאה של מחקר מספר 1 (באנגלית) לחץ כאן. לקריאה של מחקר מספר 2 לחץ כאן.

מחקר נוסף אשר נערך בארצות הברית על ידי חוקרים מאוניברסיטת היוקרה אוקלהומה ופורסם ב Chiropractic Medicine Journal  בשנת 2008 הוכיח כי במידה ולא מחליפים כל 5 שנים לכל היותר את המזרן – עשו להיגרם לגוף “קשיון בעמוד השדרה”. המחקר מוכיח כי אנשים משתנים בכל מספר שנים מוגדר. השינויים הנ”ל, צריכים לבוא לידי ביטוי גם במזרן, עליו אנו ישנים – אחרת, הוא ייגרום לנו נזק בלתי הפיך.

** חשוב לדעת, אין דרגת קושי אחת המותאמת לשני בני הזוג! אנחנו בנויים שונה אחד מהשני, הרגלים, משקל, כאבים, טונוס שרירים ועוד.  **

במזרני קנגורו תוכלו לשנות 6 דרגות קושי (מרך מאד לקשה מאד), במזרן זוגי – לישון בדרגת קושי שונה בכל צד, ובכך להתאים ולשנות בכל שלב בחיים  את דרגת הקושי הנכונה והבריאה ביותר אליכם!

בנוסף, ישנם גורמים רבים שמשפיעים עלינו במהלך היום ומשפיעים על איכות השינה שלנו – לדוגמא:

לחץ פיסי ונפשי – הלחץ הוא המגיפה השחורה של המאה ה 21. לחץ גורם לעייפות, מחלות ודיכאון. לסביבה הפיסית שבה אנחנו מבלים את זמננו בעבודה ובבית יש השפעה משמעותית מאוד עלינו. סביבה אחת עלולה להלחיץ בעוד שאחרת להשרות שלווה ורוגע. 

שינויים פיזיולוגיים – במהלך השנים הגוף שלנו משתנה – אנחנו מתבגרים, שינויי משקל שאנו עוברים, כאבים מגיעים והולכים, שרירים מסויימים מתחזקים אצלנו וחלקם נחלשים (לפעמים מחוסר פעילות גופנית ולפעמים עקב שחיקה יום – יומית) ועוד.
כאשר אנו מתאימים את דרגת הקושי במזרן אל גופנו, והמזרן מתרגל אלינו ומשתנה יחד איתנו, כך אנו ישנים שינה טובה יותר ועמוקה יותר. כך אנו קמים מרוכזים יותר במהלך היום והכאבים פוחתים.

במזרן Kangaroo קיימות 6 דרגות קושי שונות מרכות ועד תמיכה מירבית, בסולם של 1 – הדרגה הרכה ביותר עד 6 – הדרגה הקשה ביותר. ששת דרגות הקושי הללו מתאימות ל97% מהאוכלוסייה – לפי סקר שערכנו בקרב 1225 אנשים בלתי תלויים. ל3% הנותרים אנו מציעים את האפשרות לשדרוג אחת השכבות לרכה/קשה יותר לפי הצורך.
יש עוד סוד קטן על מזרן קנגורו  זוגי – במידה ואחד מהצדדים אוהב קשה מאד והצד השני אוהב רך מאד, יש אפשרות להחליף שכבות בין הצדדים ובכך לקבל 12 דרגות קושי במזרן זוגי!
לדוגמא: הגבר אוהב מזרן שה יותר והאישה רך יותר, אז הצד של הגבר לוקח את השכבה בצבע כחול (שכבת יציבות – קשה) של האישה ומביא לה במקום את השכבה בצבע תכלת (שכבת פינוק – ויסקו), וכך נולד מזרן שבצד אחד הוא מאד קשה עם 4 ס”מ שכבה מפנקת, ובצד הרך של האישה יש 8 ס”מ ויסקו ועוד 4 ס”מ שכבה של פולימר סופר סופט רך 🙂

זמן אספקת המזרן הוא עד 21 ימי עסקים. 

כמובן שאנו נשתדל מאד, וכך זה קורה בפועל, לשלוח את המזרן הרבה לפני הזמן המקסימאלי 🙂

אנו מספקים אחריות בכתב של 10 שנים על המזרן. כל מזרן שיוצא מהמפעל, עובר בקרה ופיקוח קפדניים בכדי שתקבלו את המזרן באיכות הגבוהה ביותר.

במידה ואתם לא מרימים את חלקו העליון של המזרן לכ- 90 מעלות ולא משתמשים במיטה כספה – אין בעיה להתשמש למיטה מתכווננת. (שימוש עד 60 מעלות בחלקו העליון של המזרן)

במידה ואתם כן נמצאים הרבה במיטה בתנוחת ישיבה – מומלץ לא להשתמש במזרן על גבי מיטות מתכווננות.

המזרן מתאים במיוחד למיטה ישרה הנותנת תמיכה מלאה לגופך.

 

יש להניח את מזרן Kangaroo על גבי משטח אחיד וישר, המיועד לשימוש מזרן קפיצים. אין להניח את המזרן על גבי בסיס למיטה, הכולל מרווח של יותר מ 7 ס”מ בין הלייסטים – רצועות העץ.

כן! אנו יכולים לספק שירות VIP, במידה ותרצו, ואנו ממליצים מאד על כך להתאמה מושלמת ולשינה טובה יותר.
השירות כולל הגעה של מומחה שינה אליכם הביתה, שיערוך בדיקה מקצועית בעזרת מערכת סנסורים ממוחשבת תלת מימדית וטכנולוגית מתקדמת ייחודית (Boditrak Pressure Monitor) המאתרת לחצים (רמת התנגדות מצד המזרן אל גופנו) ונקודות קושי בגוף כאשר אתם שוכבים על המזרן. לאחר בדיקת צורת השינה שלכם, תוך התחשבות בהעדפותיכם, הרגלי השינה שלכם ומשקלכם – יותאמו השכבות בצורה מדעית לגופכם ויומלץ השימוש המיטבי במזרן.

המחיר של שירות VIP הוא 700 ש”ח בלבד! הכולל הגעת מומחה יציבה אליכם הביתה עם מערכת סנסורים ממוחשבת תלת מימדית להתאמת דרגת הקושי במזרן בדיוק אליכם.
* אין החזר כספי עבור תשלום זה במידה ותחליטו להחזיר את המזרן. שירות זה ניתן בישראל, בתחומי הקו הירוק, בין גדרה לחדרה.

מחקר אשר נערך בארצות הברית הוכיח כי במידה ולא מחליפים את המזרן פעם ב5 שנים לכל היותר – עשוי להיגרם לגוף “קשיון בעמוד השדרה”. המחקר מוכיח כי גוף האדם משתנה מדי מספר שנים ויש צורך להתאים לו, בין היתר, גם רמת קושי שונה במזרן עליו אנו ישנים, אחרת עלול להיגרם לנו נזק אורטופדי.

בנוסף, מחקרים רבים הוכיחו את הקשר הישיר בין דרגת הקושי במזרן לכאבי גב. נמצא שכאשר מתאימים את דרגת הקושי במזרן אלינו – אז כאבי הגב פוחתים משמעותית ולפעמים נעלמים לגמרי! 

אנו מספקים אחריות בכתב של 10 שנים על הפולימרים והליבה ושנה על הבדים ורוכסנים (כפי שמקובל בענף) לפי כתב האחריות . כל מזרן אשר יוצא מהמפעל, עובר בקרה ופיקוח קפדני בכדי שאתם תקבלו את האיכות הטובה ביותר.

כאן תוכלו לקרוא את תנאי האחריות המלאים.

 

במקרה זה, יש לפנות לשירות הלקוחות של Kangaroo בטלפון: 03-9563323

 

או במייל: SERVICE@KANGAROOSLEEP.COM

 

לאחר מכן, נתאם איתך מועד איסוף למזרן, בהתאם לזמינות חברת השליחויות.

 

כאמור, עלות של איסוף המזרן הכוללת את האיסוף עצמו מבית הלקוח, הכנה ומשלוח של המזרן לתרומה. עלות זו היא רק 250 ש”ח ישירות למוביל– מאזורים גדרה עד חדרה. לתשומת ליבכם, אין שירות איסוף של המזרן משטחיA,B מטולה ואילת. השירות ניתן בשטח ישראל. 60 לילות ניסיון ניתנות למי שרכש את המזרן רק דרך אתר קנגורו ולא דרך המשווקים המורשים. מי שרכש דרך המשווקים המורשים כפוף להוראות של החנות בה רכשו את המזרן.

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981

כן! ישנם מגוון שימושים יחודיים במזרן, לטווח הקצר והארוך. לדוגמא:

1. במידה והמזרן נהרס או התבלה לאחר פרק זמן ארוך, אין צורך לשלוח את המזרן לתיקון – תוכלו להחליף את השכבה הפגומה באופן עצמאי – ולחסוך זמן וכסף.

2. במידה ואתם רוצים להתחדש במראה שונה – תוכלו לרכושו כיסוי חדש למזרן בכל עת, בעלות נמוכה.

3. במידה ואתם רוצים להוסיף דרגת קושי (אשר אינה קיימת כעת במזרן שתזמינו), אין שום בעיה! תוכלו לרכוש שכבה נוספת – אשר תחליף שכבה קיימת.

כן. כל לקוח מקבל אפשרות להשתמש ולישון במזרן, לתקופה של 60 לילות לכל מי שרכש דרך אתר קנגורו, במהלכה תוכלו לבחון את התאמת המזרן לצרכיכם. במידה ולא תהיו מרוצים, תוכלו להחזיר את המזרן ולקבל את כספכם  חזרה.

במידה ותרצו להחזיר את המזרן, במסגרת של 60 לילות הניסיון, תשלמו עלות של איסוף המזרן הכוללת את האיסוף עצמו מבית הלקוח, הכנה ומשלוח של המזרן לתרומה. עלות זו היא רק 250 ש”ח הלוך וכנ”ל חזור במידה ומחזירים את המזרן – תשלום למוביל. לתשומת ליבכם, שירות אספקה ואיסוף של המזרן משטחי A,B, ומטולה- יש לפנות לנציג שירות.

לפניך שאלות ותשובות נפוצות אודות המזרן

המזרנים הייחודיים שפיתחנו, הנמצאים בתהליך הגשת הגנה בפטנט, הם “הצעקה האחרונה” בתחום השינה הנכונה והבריאה. פריצת דרך בכל נושא ההתאמה האישית של המזרן בבית לכל אדם ואדם, בהתאם להעדפותיו. כבר לא צריך להתפשר על דרגת קושי אחת בלבד!

במהלך החיים הגוף שלנו משתנה. אנו גדלים, משנים הרגלים, עוברים חוויות שונות, כמו: הריון ולידה, כאבי גב, לחצים בעבודה ובלימודים, השמנה, הרזיה ושינוי העדפות בחיים. שינויים אלה זקוקים למזרן שישתנה עמכם בהתאם.

לאחר אלפי שעות פיתוח בשיתוף מהנדסי שינה, ספורטאים, פיזיותרפיסטים ונסייני ביתא, אנו מביאים לך מזרן אחד, אשר יכול להפוך ל 6 דרגות נוחות המתאימות להעדפותיהם של 97% מהאוכלוסייה בכל שלב ושלב בחיים.

המזרן החדש שפיתחנו, מאפשר לך לשנות את דרגת הקושי, בדיוק בהתאם לצרכים שלך באופן עצמאית, בקלות , בפשטות ובכל זמן, בהתאם להעדפה ולתקופה בה אתה נמצא.

במהלך פיתוח המזרן, חשבנו על כל פרט ופרט, גובה המזרן אופטימלי – 24 ס”מ. הוספנו סיבים מקררים הנעימים למגע ומספקים תחושה של קרירות לשינה היגיינית ורעננה יותר.

במזרני Kangaroo אנו משתמשים בחומרים בלעדיים, המותאמים לאקלים הישראלי, לשמירה על האיכות והתמיכה לאורך שנים. Visco Air Water ומספק רכות מושלמת וספיגת לחצים, אך גם שומר על הבריאות שלנו.

בדקנו את כל סוגי תנוחות השינה הפופולריות, והתאמנו את המזרן עם אזורי נוחות לשינה מושלמת ומותאמת לגוף. בדקנו את המזרן על אנשים במגוון רחב של משקלים ומבני גוף על מנת לפתח את הנוסחה המושלמת למזרן מודולרי חדשני ואיכותי שיעניק שינה טובה, נעימה ובריאה.

ישנם מספר הבדלים משמעותיים:

1. מזרנים אחרים הנמכרים בשוק מגיעים בדרגת קושי אחת (או שתיים במזרן דו צדדי), ללא אפשרות לשינוי דרגות קושי ולהתאמת המזרן אליך. במזרן המודולרי של Kangaroo תוכלו לשנות את דרגות הקושי ולהתאים במדויק את המזרן לגופכם והעדפותיכם. פריצת הדרך הטכנולוגית הגיעה כעת לישראל ונמצאת בהישג ידך, אינכם חייבים עוד להתפשר על החלטות שלקחתם בעבר.

2. מזרנים אחרים תפורים באופן כזה שאינו מאפשר ללקוח לראות ולחוש בעצמו את החומרים המרכיבים את המזרן, ובכך לבחון את טיבם ואיכותם. יצרנים רבים מנצלים זאת על מנת לשים בתוך המזרן שכבות רבות של בדים לא ארוגים, על מנת להגדיל את נפחו וגובהו של המזרן, אך חומרים אלו אינם מהווים תמיכה בריאה ונכונה לגופנו. אנו מאמינים בשקיפות כלפי הלקוחות ומשתמשים בחומרים האיכותיים ביותר בעלי צפיפות חומר גבוהה במיוחד, ולכן שמחים לאפשר לכם לראות ולחוש את השכבות המודולריות של המזרן, בעזרת רוכסנים זעירים העוטפים כל שכבה ושכבה, אותם ניתן לפתוח ולסגור כל אימת שתחפצו בכך.

3. במזרנים אחרים, במידה ושכבה אחת נהרסת יש צורך להחליף את כל המזרן או לרכוש חדש. במזרן המודולרי קיימת אפשרות להחלפת שכבה אחת בלבד, ללא צורך בהחלפה יקרה של מזרן שלם.

4. המזרן המודולרי יכול לשמש גם כפיתרון אירוח – בעזרת שימוש ברוכסן התחתון במזרן ניתן לפתוח את המזרן לשני מזרנים נפרדים, ולהחזיר חזרה בקלות ובפשטות, בעת הצורך.

ניתן לכם נתון שיסביר לכם את הכל:
במדינת ישראל נמכרים כ – 650,000 מזרנים בשנה (מקצה לקצה). חצי מכמות המזרנים הנ”ל מוחלפים עקב דרגת קושי לא מתיאמה.
זאת אומרת, שהיו אנשים שהלכו לאולם התצוגה, הרגישו את המזרן ואפילו שכבו עליו מספר דקות, השקיעו את מיטב כספם במזרן – והינה הופיעו כאבים, או אי נוחות לאחד מהצדדים. מה אנחנו עושים? יש 2 אפשרויות : 1. מוצאים את עצמנו מתפשרים על דרגת הקושי הקיימת במזרן 2. הולכים שוב לחנות ועושים “טרייד” על המזרן “הישן” שלנו. מקבלים סכום זעום על המזרן ורוכשים מזרן חדש בשביל להחליף לדרגת קושי שונה.

זאת הסיבה שאנחנו נותנים לכם 60 לילות ניסיון אצלכם בבית!
בנוסף, אנחנו ממליצים להרגיש ולישון על כל דרגת קושי (מבין 6 האפשרויות) כשבוע וחצי, מה יעזור להרגיש בכמה דקות כל דרגת קושי? קחו את המזרן הביתה!

כמו כן, כאשר אתם הולכים לחנות או לאולם התצוגה, מתרחשים הדברים הבאים:

ברכישת המזרן באולמות התצוגה, הנכם מממנים בנוסף לעלות המזרן את עמלות איש המכירות ואת עלות שכירות אולם התצוגה.

איש המכירות מקבל תגמול בעבור המכירה שביצע ולכן ינסה למשוך אתכם למזרנים היקרים יותר ולסגור את העסקה גם אם המזרן פחות מתאים לצרכים שלכם.

אתם מנסים לבחור מזרן אחד מבין עשרות סוגי מזרנים באולם התצוגה ויוצאים מבולבלים! בבדיקה קצרה כזו קשה מאוד לקבל את התחושה וההרגשה הנוצרת מכל מזרן ומזרן. למעשה, אי אפשר לבדוק האם המזרן מתאים לצרכים שלכם, כאשר אתם שוכבים עליו דקות ספורות באולם התצוגה.

המזרן המודולרי החדש, פותר את בעיית בחירת רמת הקושי של המזרן, כיוון שהיא ניתנת להתאמה אישית בכל עת, על ידי כל אדם, בצורה קלה, פשוטה ומהירה.

המזרן מגיע עם אפשרות לבחירה בכל עת מבין 6 דרגות קושי שונות (מרך מאוד ועד קשה מאוד), המתאימות ל 97% מהאוכלוסייה בישראל, ע”פ מחקר שערכנו. ל3% הנותרים אנו מציעים את האפשרות לשדרוג אחת השכבות לרכה/קשה יותר לפי הצורך.

כמו כן, אנו מציעים 60 ימי התנסות על גבי המזרן, ללא התחייבות לכל מי שרוכש מהאתר.

מכירת מזרן מודולרי אינה משתלמת לחברות המזרנים מבחינה כלכלית, הן מעדיפות להמשיך ולמכור דרגת קושי אחת ולגרום לצרכנים להחליף את המזרן באופן תדיר.

המזרן שלנו מתאים ל97% מהאוכלוסייה, בגילאים שונים, לכל שלב בחיים ולהעדפות שונות. ל3% הנותרים אנו מציעים את האפשרות לשדרוג אחת השכבות לרכה/קשה יותר לפי הצורך.

במידה ויהיה בכך צורך, תוכלו להחליף כל שכבה פנימית של המזרן בנפרד או את הכיסוי החיצוני של המזרן בקלות ולחדש את המזרן שלכם בעלויות נמוכות.

התשובה היא חד משמעית : כן! יש קשר ישיר בין כאבי גב לדרגת הקושי במזרן.

נציג 3 מחקרים בינלאומיים שמוכיחים את הקשר בין דרגת הקושי במזרן לבין כאבי גב, כתפיים ופציעות נוספות. שינה איכותית ועמוקה תורמת לזרז את תהליך השיקום הטבעי של הגוף!
לקריאה של מחקר מספר 1 (באנגלית) לחץ כאן. לקריאה של מחקר מספר 2 לחץ כאן.

מחקר נוסף אשר נערך בארצות הברית על ידי חוקרים מאוניברסיטת היוקרה אוקלהומה ופורסם ב Chiropractic Medicine Journal  בשנת 2008 הוכיח כי במידה ולא מחליפים כל 5 שנים לכל היותר את המזרן – עשו להיגרם לגוף “קשיון בעמוד השדרה”. המחקר מוכיח כי אנשים משתנים בכל מספר שנים מוגדר. השינויים הנ”ל, צריכים לבוא לידי ביטוי גם במזרן, עליו אנו ישנים – אחרת, הוא ייגרום לנו נזק בלתי הפיך.

** חשוב לדעת, אין דרגת קושי אחת המותאמת לשני בני הזוג! אנחנו בנויים שונה אחד מהשני, הרגלים, משקל, כאבים, טונוס שרירים ועוד.  **

במזרני קנגורו תוכלו לשנות 6 דרגות קושי (מרך מאד לקשה מאד), במזרן זוגי – לישון בדרגת קושי שונה בכל צד, ובכך להתאים ולשנות בכל שלב בחיים  את דרגת הקושי הנכונה והבריאה ביותר אליכם!

בנוסף, ישנם גורמים רבים שמשפיעים עלינו במהלך היום ומשפיעים על איכות השינה שלנו – לדוגמא:

לחץ פיסי ונפשי – הלחץ הוא המגיפה השחורה של המאה ה 21. לחץ גורם לעייפות, מחלות ודיכאון. לסביבה הפיסית שבה אנחנו מבלים את זמננו בעבודה ובבית יש השפעה משמעותית מאוד עלינו. סביבה אחת עלולה להלחיץ בעוד שאחרת להשרות שלווה ורוגע. 

שינויים פיזיולוגיים – במהלך השנים הגוף שלנו משתנה – אנחנו מתבגרים, שינויי משקל שאנו עוברים, כאבים מגיעים והולכים, שרירים מסויימים מתחזקים אצלנו וחלקם נחלשים (לפעמים מחוסר פעילות גופנית ולפעמים עקב שחיקה יום – יומית) ועוד.
כאשר אנו מתאימים את דרגת הקושי במזרן אל גופנו, והמזרן מתרגל אלינו ומשתנה יחד איתנו, כך אנו ישנים שינה טובה יותר ועמוקה יותר. כך אנו קמים מרוכזים יותר במהלך היום והכאבים פוחתים

במזרן Kangaroo קיימות 6 דרגות קושי שונות מרכות ועד תמיכה מירבית, בסולם של 1 – הדרגה הרכה ביותר עד 6 – הדרגה הקשה ביותר. ששת דרגות הקושי הללו מתאימות ל97% מהאוכלוסייה – לפי סקר שערכנו בקרב 1225 אנשים בלתי תלויים. ל3% הנותרים אנו מציעים את האפשרות לשדרוג אחת השכבות לרכה/קשה יותר לפי הצורך.

יש עוד סוד קטן על מזרן קנגורו זוגי – במידה ואחד מהצדדים אוהב קשה מאד והצד השני אוהב רך מאד, יש אפשרות להחליף שכבות בין הצדדים ובכך לקבל 12 דרגות קושי במזרן זוגי!

לדוגמא: הגבר אוהב מזרן שה יותר והאישה רך יותר, אז הצד של הגבר לוקח את השכבה בצבע כחול (שכבת יציבות – קשה) של האישה ומביא לה במקום את השכבה בצבע תכלת (שכבת פינוק – ויסקו), וכך נולד מזרן שבצד אחד הוא מאד קשה עם 4 ס”מ שכבה מפנקת, ובצד הרך של האישה יש 8 ס”מ ויסקו ועוד 4 ס”מ שכבה של פולימר סופר סופט רך 🙂

זמן אספקת המזרן הוא עד 21 ימי עסקים. 

כמובן שאנו נשתדל מאד, וכך זה קורה בפועל, לשלוח את המזרן הרבה לפני הזמן המקסימאלי 🙂

אנו מספקים אחריות בכתב של 10 שנים על הפולימרים והליבה ושנה על הבדים ורוכסנים (כפי שמקובל בענף). כל מזרן שיוצא מהמפעל, עובר בקרה ופיקוח קפדניים בכדי שתקבלו את המזרן באיכות הגבוהה ביותר.

במידה ואתם לא מרימים את חלקו העליון של המזרן לכ- 90 מעלות ולא משתמשים במיטה כספה – אין בעיה להתשמש למיטה מתכווננת. (שימוש עד 60 מעלות בחלקו העליון של המזרן)

במידה ואתם כן נמצאים הרבה במיטה בתנוחת ישיבה – מומלץ לא להשתמש במזרן על גבי מיטות מתכווננות.

המזרן מתאים במיוחד למיטה ישרה הנותנת תמיכה מלאה לגופך.

 

יש להניח את מזרן Kangaroo על גבי משטח אחיד וישר, המיועד לשימוש מזרן קפיצים. אין להניח את המזרן על גבי בסיס למיטה, הכולל מרווח של יותר מ 7 ס”מ בין הלייסטים – רצועות העץ.

כן! אנו יכולים לספק שירות VIP, במידה ותרצו, ואנו ממליצים מאד על כך להתאמה מושלמת ולשינה טובה יותר.

השירות כולל הגעה של מומחה שינה אליכם הביתה, שיערוך בדיקה מקצועית בעזרת מערכת סנסורים טכנולוגית מתקדמת ייחודית (Boditrak Pressure Monitor) המאתרת לחצים ונקודות קושי בגוף כאשר אתם שוכבים על המזרן. לאחר בדיקת צורת השינה שלכם, תוך התחשבות בהעדפותיכם, הרגלי השינה שלכם ומשקלכם – יותאמו השכבות בצורה מדעית לגופכם ויומלץ השימוש המיטבי במזרן.

המחיר המלא של שירות זה הוא 700 ש”ח. שימו לב, מבצע לזמן מוגבל – שירות VIP בעלות של 450 ש”ח בלבד!

* אין החזר כספי עבור תשלום זה במידה ותחליטו להחזיר את המזרן. שירות זה ניתן בישראל, בתחומי הקו הירוק, בין גדרה לחדרה.

מחקר אשר נערך בארצות הברית הוכיח כי במידה ולא מחליפים את המזרן פעם ב5 שנים לכל היותר – עשוי להיגרם לגוף “קשיון בעמוד השדרה”. המחקר מוכיח כי גוף האדם משתנה מדי מספר שנים ויש צורך להתאים לו, בין היתר, גם רמת קושי שונה במזרן עליו אנו ישנים, אחרת עלול להיגרם לנו נזק אורטופדי.

בנוסף, מחקרים רבים הוכיחו את הקשר הישיר בין דרגת הקושי במזרן לכאבי גב. נמצא שכאשר מתאימים את דרגת הקושי במזרן אלינו – אז כאבי הגב פוחתים משמעותית ולפעמים נעלמים לגמרי!

אנו מספקים אחריות בכתב של 10 שנים על המזרן. כל מזרן אשר יוצא מהמפעל, עובר בקרה ופיקוח קפדני בכדי שאתם תקבלו את האיכות הטובה ביותר.

כאן תוכלו לקרוא את תנאי האחריות המלאים.

כן! ישנם מגוון שימושים יחודיים במזרן, לטווח הקצר והארוך. לדוגמא:

1. במידה והמזרן נהרס או התבלה לאחר פרק זמן ארוך, אין צורך לשלוח את המזרן לתיקון – תוכלו להחליף את השכבה הפגומה באופן עצמאי – ולחסוך זמן וכסף.

2. במידה ואתם רוצים להתחדש במראה שונה – תוכלו לרכושו כיסוי חדש למזרן בכל עת, בעלות נמוכה.

3. במידה ואתם רוצים להוסיף דרגת קושי (אשר אינה קיימת כעת במזרן שתזמינו), אין שום בעיה! תוכלו לרכוש שכבה נוספת – אשר תחליף שכבה קיימת.

כן. כל לקוח מקבל אפשרות להשתמש ולישון במזרן, לתקופה של 60 לילות לכל מי שרכש דרך אתר קנגורו, במהלכה תוכלו לבחון את התאמת המזרן לצרכיכם. במידה ולא תהיו מרוצים, תוכלו להחזיר את המזרן ולקבל את כספכם  חזרה.

במידה ותרצו להחזיר את המזרן, במסגרת של 60 לילות הניסיון, תשלמו עלות של איסוף המזרן הכוללת את האיסוף עצמו מבית הלקוח, הכנה ומשלוח של המזרן לתרומה. עלות זו היא רק 250 ש”ח למוביל. לתשומת ליבכם, שירות אספקה ואיסוף של המזרן משטחי A,B ומטולה יש לפות לנציג שירות. 

 

במקרה זה, יש לפנות לשירות הלקוחות של Kangaroo בטלפון: 03-9563323

 או במייל: SERVICE@KANGAROOSLEEP.COM

לאחר מכן, נתאם איתך מועד איסוף למזרן, בהתאם לזמינות חברת השליחויות.

כאמור, עלות של איסוף המזרן הכוללת את האיסוף עצמו מבית הלקוח, הכנה ומשלוח של המזרן לתרומה. עלות זו היא רק 250 ש”ח ישירות למוביל בהלוך וכנ”ל חזור במידה ומחזירים את המזרן – תשלום למוביל.  לתשומת ליבכם, אין שירות איסוף של המזרן משטחי A,B מטולה ואילת. השירות ניתן בשטח ישראל. 

60 לילות ניסיון ניתנות למי שרכש את המזרן רק דרך אתר קנגורו ולא דרך המשווקים המורשים. מי שרכש דרך המשווקים המורשים כפוף להוראות של החנות בה רכשו את המזרן.

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981

 

למה להמתין? הזמינו עוד היום ותיהנו משינה מושלמת!

למה להמתין?
הזמינו עוד היום ותיהנו משינה מושלמת!
שתף חבר
לוגו של וואטסאפ :-) אני רוצה לשמוע עוד פרטים
Call Now Button