הצהרת נגישות I תקנון אתר

ברוכים הבאים לאתר kangaroo

אנו מספקים מגוון רחב של מוצרים ושירותים ממיטב מוצרי kangaroo (להלן: “החברה”) האתר רשאי לשמש כקניון אלקטרוני ו/או כחנות לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט, בין היתר באמצעות השתתפות במכירות פומביות ו/או מכירות קבוצתיות ו/או מכירות אישיות ואחרות ו/או באמצעות אחרים במחירים אטרקטיביים ובתנאים מיוחדים.

כללי

 1. קניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הגשת הצעת רכישה ו/או הרשמה לקניה בזירת המכירות מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

2. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

3. משמעותה של המילה “פעולה” בתקנון זה – כל פעולה המתבצעת לשם קניית מוצר או שירות המוצעים למכירה בזירת המכירות, לרבות הצעת רכישה ו/או רכישת הרשמה לקניה.

4. אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה כדלהלן.

5. למען הסר ספק, המוצרים המוצעים למכירה בזירת המכירות, מוצעים על ידיkangaroo. האחריות הבלעדית למכירת אספקתם, גביית הכספים, מתן אחריות וכדומה, מוטלת על החברה.

6. האתר ניתן לשימוש “כמו שהוא (As-Is) איננו יכולים להיות אחראים לתקלות שעלולות להיגרם מסיבות שונות ומשונות; כגון – טעויות בנתונים שכלולים באתר, בעיות באספקת האינטרנט למשתמש וכדומה.

7. איסור שימוש לקטינים, איסור שימוש מסחרי, איסור כריית מידע, איסור פעילות לא חוקית או פעילות שפוגעת באתר.

8. הלקוח מודע לכל הפרטים שהוא צריך על מנת לרכוש את המזרן ומידע על המזרן ואין לו טענות נוספת בדבר רכישת המזרן. רכישת המזרן היא הוכחה לידיעת כל הפרטים טרם הקניה והסכמה אליהם.

9. אין כפל מבצעים והנחות, כל הזמנה של מוצר לקוח יכול לקבל הנחה / מבצע אחד בלבד מכל סוגי המבצעים הקיימים בזמן נתון. מימוש ההטבה הינה מקסימום כשבוע לאחר ההזמנה של המזרן.

10. בהמשך לסעיף 9, במידה ומשלמים דרך גופים / כרטיסי אשראי / קופונים / עמותות/ ארגונים ועוד המעניקים הנחה- המחיר המוצג באתר הינו המחיר בסיס הקובע ומשם יהיה ההנחה. לא יהיה כפל הנחות ומבצעים.

11. במידה והוצג ללקוח בטלפון מחיר מבצע, והלקוח רוצה לשלם דרך אחד מהמבצעים הנוספים הקימים- לא יהיה כפל הנחות ומבצעים. המחיר הנמוך ביותר הוא הקובע. לדוגמא: הוצג ללקוח מחיר מוצר של 1000 שח במבצע, ויש ללקוח אפשרות לשלם בקופונים/ כרטיס המתנה הנחה על המוצרים שלנו- לא יהיה הנחה נוספת מעבר ל 1000, אלא אם המחיר שמוצג באתר בתוספת ההנחה תהיה פתוחה מ 1000.

מדיניות ההחזרה

אנחנו מספקים תקופת הסתגלות של 60 לילות, תקופת ההסתגלות מתחילה מרגע ההזמנה. במידה ובחרת להחזיר את המזרן, ניתן להחזירו בכפוף לתנאים מטה.

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981

עלות של איסוף המזרן מבית הלקוח היא 250 שח ו 250 לקבלת המזרן- תשלום למוביל אשר לא יוחזר ללקוח במידה ויהיה החזרה של המזרן. סה”כ עלות זו היא רק 500 ש”ח – מאזורים גדרה עד חדרה. צפונה או דרומה מאזורים אלו – 600 ש”ח, יש ליצור קשר עם נציג שירות. לתשומת ליבכם, שירות אספקה ואיסוף של המזרן משטחי A,B, מטולה ואילת- יש לפנות לנציג שירות.

לא ניתן לזכות כרטיסי דירקט ולכן בעלי כרטיסי דירקט זכאים לקבלת זיכוי לשימוש באתר בלבד.

לא ניתן לזכות כרטיסי אשראי נטענים אשר הונפקו בדואר ישראל ולכן בעלי כרטיס נטען זכאים לקבלת זיכוי לשימוש באתר בלבד.

לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

תנאים להחזרת המזרן

מכיוון שנדרשת תקופת זמן מסוימת להסתגל למזרן החדש, ומכיוון שבמזרן החכם שלנו יש אפשרות ליצור שש דרגות קושי שונות להתאמה מרבית של המזרן אליכם, יש להמתין לפחות 30 לילות לפני שניתן להחזיר את המזרן, אנו בטוחים שלאחר שימוש במזרן בתקופה זו תמצאו את הדרגת הנוחות המותאמת ביותר עבורכם ותהינו משנת לילה מושלמת.

בכדי להחזיר את המזרן יש לשלוח מייל לכתובת הבאה service@kangaroosleep.com ולציין את הפרטים המלאים (שם, כתובת, טלפון, כתובת דוא“ל, העתק הזמנה וחשבונית(.

במידה ויש פגם ייצור, פגם פיזי או פגם בהרכבת המזרן הנראה לעיל או שניתן לגלותו בבדיקה סבירה, על הלקוח להודיע לחברה לפני תום תקופת ההסתגלות כתנאי לאחריות.

כמו כן יש לעמוד בתנאים הבאים:

1. המחזיר הינו לקוח פרטי ואינו עסק/חברה בע“מ או ישות משפטית אחרת ולא הזמין מעל 2 מזרנים בהזמנה.

2. יש לשלוח את בקשת ההחזרה בתקופה מאוחרת יותר מ-30 לילות שימוש ועד 60 לילות ניסיון מיום ההזמנה כאמור לעיל.

3. לאחר 60 לילות מרגע ההזמנה לא ניתן עוד להחזיר את המזרן.

4. יש למסור את מסמכי הקניה המקוריים (הזמנה, קבלה וחשבונית) ביחד עם המזרן.

5. המזרן נמצא במצב של שימוש סביר – ללא כתמים כלל, חתכים בבד או במזרן, רוכסנים מושלמים וקפיצי המזרן מושלמים ללא נפילות בין לייסטים (רצועות מעץ). מומלץ להשתמש במגן מזרן בתקופת ההסתגלות.

6. כל השכבות הנמכרות בנוסף למזרן מגיעים ללא בד שעוטף אותם אלא רק חומר גלם, באחריות הלקוח להכניס את השכבות לבד או להניח אותם בתוך המזרן והינם בתוספת תשלום.

כדי להימנע מנפילת הקפיצים – במידה והמזרן הונח על בסיס המיטה מלייסטים (רצועות עץ) שהמרווח בין כל לייסט עולה על 7 ס”מ, יש לשים פלטת עץ- מכיוון שכך ישמרו הקפיצים המבודדים בצורה מיטבית ולא “יפלו” לבין הלייסטים.

6. במידה והובלתם את המזרן מכל סיבה שהיא יש להכניס המזרן לתוך הרכב / טנדר – התנהגות לא נאותה כגון הובלה על גבי גג רכב פוגע במזרן ובקפיצים.

מה האחריות אינה מכסה?

התרככות סבירה בשכבות המזרן כולל שקיעת המזרן עד ל 2.8 ס”מ מגובהו המקורי, אשר מהווה תופעה נורמלית

שימוש שאינו סביר לשימוש ביתי כמפורט בסעיף 5 לעיל.

פגמים במזרן כמו פגעי : שריפה, חתכים וקרעים מעצם חד ונזקי רטיבות

כל מזרן שלא נמכר ישירות ללקוח על ידינו או ע“י משווק מורשה שלנו

פתיחת הקופסא שלא ע“פ ההוראות הניתנות בקופסא- פתיחת הניילון עם הסכין המיוחד שהבאנו לכם

כל הבדים, התפרים והרוכסנים בכיסוי הבד החיצוני לאחר תום שנת האחריות.

החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

– נפלה טעות קולמוס חריגה וברורה בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר – אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה. – אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה, רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון . – החנות לא תישא באחריות של כל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי.

אנו מאחלים לכם רכישה מהנה והנאה מהמזרן המודולרי לשינה מושלמת!

ט.ל.ח

הצהרת נגישות:

נגישות אתר האינטרנט

• אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013.

• התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

• הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן Firefox .

• האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

• להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. ראו סעיף תפעול האתר להרחבה.

• מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.

• לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

** אנו מנסים לעשות ככל שביכולתנו לעמוד בתקנים ולהנגיש את אתרנו, במידה ונמצא ליקוי כלשהו- אנא פנו אלינו ונתקן אותו.

** קנגורו פתרונות שינה מתקדמים הינו אתר מכירה אינטרנטי ואין לו סניפי מכירה פיסיים הדורשים נגישות פיסית.

** קנגורו פתרונות שינה מתקדמים הינה חנות אינטרנטית ואפשר לפנות אלינו בכל מדיה רלוונטית: Service@kangaroosleep.com , בטלפון של שירות הלקוחות 03-9563323 או בווצאפ 058-6869597.

שתף חבר
לוגו של וואטסאפ :-) אני רוצה לשמוע עוד פרטים
Call Now Button